Konst Modern svensk konst
1329247

Albert Johansson

(Sverige, 1926-1998)
Albert johansson, olja på duk, signerad.

Albert Johansson, olja på duk, signerad

'Målning'. 46 x 38 cm

Smärre slitage.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
10 000 SEK