Design Övrigt
1329295

Golvlampor, 2 st, Asea, 1900-talets mitt, Sverige.

Golvlampor, 2 st, asea, 1900-talets mitt, sverige.

Metall, dekor skinn, höjd 120-128 cm.

Åldersrelaterat slitage. Slitage. Bucklor. Ej funktionstestad.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
4 000 SEK