Smycken Ringar
1329314

Ring 18K guld o platina m gammalslipade diamanter ca 1 ct totalt, Stockholm 1906.

Ring 18k guld o platina m gammalslipade diamanter ca 1 ct totalt, stockholm 1906.

Total vikt 5,2 g. Storlek 17,25/54.

Slitage. Repor. Ringskena.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
6 000 SEK