Smycken Ringar
1329325

Ring. 18K guld. Finska stämplar 1969.

Ring. 18k guld. finska stämplar 1969.

Med svensk importstämpel. Ringstorlek 20/63. Bredd ca 5 mm. Totalvikt 6,5 gram.

Gravyr. Bruksslitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L15
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Fraktas ej
Klubbat pris
6 800
664
783
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (23 bud)
15 jul 12:56
6 800 SEK
15 jul 12:55
6 600 SEK
15 jul 12:55
6 500 SEK
15 jul 12:55
6 400 SEK
15 jul 12:55
6 200 SEK