Belysning Golvlampor
1329344

Golvlampa, Italien, 1900-talets andra hälft.

Golvlampa, italien, 1900-talets andra hälft.

Lackerad, bemålad metall, kupor i glas, höjd ca 138 cm, diameter 70 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK