Design Övrigt
1329395

Bordslampor, 3 st, funkis, 1930-40-tal, Sverige.

Bordslampor, 3 st, funkis, 1930-40-tal, sverige.

Lackerad resp. kromad metall, höjd ca 37 cm, stämpelmärkta undertill.

Ej funktionstestad. Anlupen. Skador, skruv/fjäder saknas.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK