Design Möbler
1329449

Ferdinand Lundqvist, serveringsvagn, Göteborg 1900-talets mitt.

Ferdinand lundqvist, serveringsvagn, göteborg 1900-talets mitt.

Serveringsvagn av teak och ek med uppfällbar skiva av laminat. Längd 75, bredd 50 (75), höjd 61 cm.

Enstaka repor.

Utropspris
3 000 SEK