Konst Contemporary
1329522

Ann-Sofi Sidén

(Sverige, Född 1962)
Ann-sofi sidén, silkscreen med blyerts signerad och numrerad 14/30.

Ann-Sofi Sidén, silkscreen med blyerts signerad och numrerad 14/30

"Jag hoppas..", 1991. Bladstorlek ca 62 x 94 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T205
Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
16 timmar 34 minuter
2 000
196
234
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (7 bud)
3 aug 21:38
2 000 SEK
3 aug 21:36
1 500 SEK
3 aug 21:36
1 200 SEK
2 aug 21:11
1 100 SEK
30 jul 4:04
1 000 SEK