Konst Contemporary
1329523

Charlotte Gyllenhammar

(Sverige, Född 1963)
Charlotte gyllenhammar, färglitografi signerad och numrerad 31/100.

Charlotte Gyllenhammar, färglitografi signerad och numrerad 31/100.

"Belle". Bildyta 24 x 30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57

Utropspris
2 500 SEK