1329608

Ljusstakar ett par Gustavsberg 1900-talets första hälft flintgods

Ljusstakar ett par gustavsberg 1900-talets första hälft flintgods.

Kolonnformade, höjd 28 cm

Bruksslitage. Krackelyr.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK