Smycken Broscher
1329646

Brosch, ankare med briljantslipade diamanter

Brosch, ankare med briljantslipade diamanter.

18K vitguld. Stämplad MGAB, Uppsala 1978. Diamanter totalt 1,15 ct enligt gravyr. Längd ca 3,5 cm. Vikt 6,6 gram

Mindre ytslitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
25 000 SEK