18K vitguld. Stämplad MGAB, Uppsala 1978. Diamanter totalt 1,15 ct enligt gravyr. Längd ca 3,5 cm. Vikt 6,6 gram
Mindre ytslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10