Möbler Skåp & Byråar
1329652

Klädskåp, jugend, 1900-talets början.

Målat skåp med skuren dekor. Beslag av mässing. Låda nedtill. Inredning med hyllor. Bredd 80, djup 53, höjd 194 cm. Nyckel finns.

Senare målning. Smärre slitage.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Utropspris
5 000 SEK