Mahogny, välvd rygg, lös stoppad dyna, sitthöjd 44 cm
Bruksslitage. Repor. senare kuddar. Senare klädsel. Del av list saknas på en
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10