Konst Fotografi
1329741

Ewa Rudling

(Sverige, Född 1936)
Ewa rudling, fotografi föreställande andy warhol, signerad, daterad 1977, samt numrerad 9/30.

Ewa Rudling, fotografi föreställande Andy Warhol, signerad, daterad 1977, samt numrerad 9/30.

"Andy Warhol". 45.3 x 30.3 cm. Oramad.

Helhetsintrycket är gott. Ej ramad.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
5 000 SEK