Design Möbler
1329750

Børge Mogensen

(Danmark, 1914-1972)
Børge mogensen, ramar, 4 st, oregon pine, 1960-tal.

Børge Mogensen, Ramar, 4 st, oregon pine, 1960-tal.

Furu, 2 st 45x59 cm, 2 st 59x90 cm, djup 2 cm.

Smärre slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK