Klockor & Ur Armbandsur
1329832

ORIS, Classic Rectangular, armbandsur, 26 x 38 mm.

Oris, classic rectangular, armbandsur, 26 x 38 mm.

guld på stål, automatisk, mineralglas, pointer date, originallänk, läderband, originalspänne, 1990-tal.

Caliber 574, Boettnr. 7460.

Service 2020-08-27 Åldersrelaterat slitage.

Carl  Palmegren
Carl Palmegren
Ansvarig specialist klockor
+46 (0)739 40 08 23

Utropspris
7 000 SEK