Konst Modern svensk konst
1330116

Per-Hilding Perjons

(Sverige, 1911-1998)
Per-hilding perjons, olja på duk, signerad.

Per-Hilding Perjons, olja på duk, signerad.

"Dala-Floda". 65 x 54 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
4 000 SEK