Konst Grafik
1330183

Lennart Nyström

(Sverige, Född 1944)
Lennart nyström, färglitografi, signerad och numrerad 68/175.

Lennart Nyström, färglitografi, signerad och numrerad 68/175.

Komposition, oramad, bladmått 60x85 cm.

Smärre slitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Klubbat pris
2 100
206
245
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
29 jul 17:10
2 100 SEK
29 jul 17:10
2 000 SEK
29 jul 16:58
1 900 SEK
29 jul 15:50
1 800 SEK
29 jul 13:33
300 SEK