1330248

Orlando Pelayo Entrialgo

(Spanien, 1920-1990)
Orlando pelayo entrialgo, olja på duk, signerad, a tergo daterad 1978.

Orlando Pelayo Entrialgo, olja på duk, signerad, A tergo daterad 1978.

"Les Guetteurs" Mått 92x73 cm.

Smärre slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
5 000 SEK