1330310

Kandelabrar, ett par, silver Finland 1965

Kandelabrar, ett par, silver finland 1965.

För tre ljus vardera, rokokostil, höjd ca 30,5 cm

Bruksslitage. Repor. Anlupen. Fyllda fötter. Otydlig signatur.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK