Möbler Speglar
1330321

Spegel, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Förgylld. Snidad dekor med stort genombrutet krön, dekor av rocailler, akantusblad och blommor. Längd 200 cm. Bredd 86 cm

Slitage. Smärre färgbortfall. Maskstungen. Lagningar. Sprickor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T13
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
9 000
887
1 045
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (35 bud)
12
22 sep 12:43
9 000 SEK
13
22 sep 12:42
8 800 SEK
12
22 sep 12:42
8 600 SEK
13
22 sep 12:41
8 400 SEK
12
22 sep 12:41
8 200 SEK