Förgylld. Snidad dekor med stort genombrutet krön, dekor av rocailler, akantusblad och blommor. Längd 200 cm. Bredd 86 cm
Slitage. Smärre färgbortfall. Maskstungen. Lagningar. Sprickor. Skador. Delar saknas. Lösa delar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10