1330352

Åke Holm

(Sverige, 1900-1980)
Åke holm, skulptur, stengods, signerad.

Åke Holm, skulptur, stengods, signerad.

Duva. Sannolikt 1950-tal. Höjd ca 30 cm.

Obetydliga repor.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
4 000 SEK