Möbler Trädgårdsmöbler
1330356

Trädgårdsurnor, gjutjärn, 1900-tal.

Urnor i gjutjärn. Godronnerad på livet. På kvadratisk fot. Diameter 27.5, höjd 20 cm.

Åldersrelaterat slitage. Rostangrepp.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
3 000 SEK