Smycken Ringar
1330373

Ring, 18K vitguld med safirer

Ring, 18k vitguld med safirer.

Samt små diamanter. 18K vitguld, svensk importstämpel. Storlek 18/56. Vikt 7 gram.

Slitage. Nagg.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
4 000 SEK