Design Möbler
1330502

Titti Fabiani vitrinskåp, 2 st, "Book 4", 1900-talets slut.

Titti fabiani vitrinskåp, 2 st, "book 4", 1900-talets slut.

Betsat trä, två sektioner, 70x37x70 cm

Smärre fanerskador. Åldersrelaterat slitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
6 000 SEK