Design Konstglas
1330516

Bengt Edenfalk

(Sverige, 1924-2016)
Bengt edenfalk, vas thalatta, skruf signerad.

Bengt Edenfalk, vas Thalatta, Skruf signerad

Höjd 18 cm.

Obetydligt ytslitage. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Klubbat pris
2 000
195
230
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
22 jul 16:33
2 000 SEK
21 jul 0:18
1 900 SEK
21 jul 0:18
1 850 SEK
19 jul 16:26
1 800 SEK
15 jul 19:31
1 000 SEK