Förgylld, innehåller tryck av JF Cathelin föreställande "Louis le bien aimée", innermått ca 83,5 x 54, yttermått 90 x 67 cm
Bruksslitage. Avnött.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10