Konst Övrigt
1330543

Ram Louis XVI-stil omkring 1900

Ram louis xvi-stil omkring 1900.

Förgylld, innehåller tryck av JF Cathelin föreställande "Louis le bien aimée", innermått ca 83,5 x 54, yttermått 90 x 67 cm

Bruksslitage. Avnött.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK