Trädgårdgrupp, 4 stolar, bord, 1900-talets mitt.

Bemålad metall, ribbor i trä, 3 med karm en utan karm, diameter ca 100 cm, höjd 67 cm, stolar sitthöjd ca 45 cm.

Restaurerad/kompletterad. Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
5 000 SEK