1330796

Väinö Kamppuri

(Finland, 1891-1972)
Väinö kamppuri, olja på pannå, signerad.

Väinö Kamppuri, olja på pannå, signerad.

Stilleben. 35x45 cm.

Åldersrelaterat slitage. Mindre slitage.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
500 EUR