1330916

Väggskulptur, porslin, Kunstporzellane Metzler & Ortloff, 1900-talets mitt.

Väggskulptur, porslin, kunstporzellane metzler & ortloff, 1900-talets mitt.

Vägghängd skulptur i porslin föreställande kvinna. Höjd ca 35 cm. Märkt med tillverkarens märkning.

Smärre slitage.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
2 500 SEK