Smycken Ringar
1330969

Ring, Strömdahls, allians, 18K vitguld med briljant och prinsesslipade diamanter.

Ring, strömdahls, allians, 18k vitguld med briljant och prinsesslipade diamanter.

Totalt 0,82 ct enligt gravyr. 18K vitguld. Stämplad HS Stockholm. Storlek 17,5/55. Bredd ca 3,5 mm. Vikt 5 gram. Med etui Strömdahls.

Bruksslitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
10 000 SEK