1331074

Brosch/hänge med snäckskalscamé

Brosch/hänge med snäckskalscamé.

Fattning 18K guld. Stämplad CBH, Köping. Mått ca 5 x 4 cm. Vikt 13 gram.

Slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - J410
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
1 800
177
209
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
19 sep 13:43
1 800 SEK
19 sep 12:53
1 300 SEK
14 sep 10:24
1 000 SEK
13 sep 18:54
500 SEK
13 sep 11:47
300 SEK