Smycken Ringar
1331094

Bulgari ring B zero

Bulgari ring b zero.
Bulgari ring b zero.
Bulgari ring b zero.

18K roséguld och keramik, bredd 12 mm, storlek 20/63, vikt 12 g. Signerad Bulgari och med italienska stämplar.

Bruksslitage.

Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Utropspris
12 000 SEK