Silver Övrigt
1331363

Bricka, silver, Tyskland 1900-talets mitt.

Bricka, silver, tyskland 1900-talets mitt.

Diameter 36 cm. Vikt ca 837 g.

Åldersrelaterat slitage. Repor.

Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Utropspris
500 EUR