Möblemang i vitmålad metall bestående av ett runt bord och fyra stolar.
Bordets diameter 68 cm, höjd 69 cm. Stolarnas sitthöjd 40 cm, totalhöjd 84 cm, bredd 42 cm.
Färgbortfall. Krackelyr.
Proveniens
Inköpta i Budapest.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.