Smycken Armband
1331450

Armband guld med briljantslipade diamanter, manglad pansarlänk

Armband guld med briljantslipade diamanter, manglad pansarlänk.

18K guld i två färger. Stämplad EHV. Diamanter totalt ca 0,40 ct. Längd ca 19,5 cm. Bredd ca 1 cm. Vikt 89 gram.

Slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - J410
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
4 dagar 7 timmar
30 000
2 958
3 484
Utropspris
38 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 31 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
19 sep 12:04
30 000 SEK
19 sep 12:03
29 000 SEK
17 sep 19:17
26 000 SEK