Smycken Ringar
1331455

Ring med briljantslipade diamanter och pärlor

Ring med briljantslipade diamanter och pärlor.

Med golfmotiv. 18K guld. Diamanter totalt ca 0,88 ct enligt gravyr. Stämplad JOJO, Guldsmed Johan Jobring AB. Halmstad 1998. Storlek 19,25/61. Vikt 18 gram.

Bruksslitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - J410
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
12 000 SEK
Rekommendationer
 Dölj
 Visa mer

Modern Art + Design 640

204. Axel Salto, vas, "knoppande stil", Royal Copenhagen, Danmark, modell 20897.
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
Budgivningen avslutad
Fair warning
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
Aktuellt bud:
95 000 SEK