SKÅLAR, 2 st, glas och keramik. Helsingfors OS 1940 samt Arabia.

Glasskål med slipad dekor av idrottsmän samt märkt Helsinki 1940. H 12, diam 15. Skål keramik med målad dekor av kvinnoansikte. H 4, diam 18.

Slitage. Glasskål med nagg.

Utropspris
600 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

253. Anette Harboe Flensburg, "Alfabet".
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
Fair warning
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
Aktuellt bud:
36 000 SEK