1331579

James Brown

(USA, 1951-2020)
James brown, etsning, signerad och daterad -88, numrerad 27/35.

James Brown, etsning, signerad och daterad -88, numrerad 27/35.

Komposition. Plåtstorlek 53 x 48 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Utropspris
400 EUR