Konst Klassisk svensk konst
1331641

Axel Sjöberg

(Sverige, 1866-1950)
Axel sjöberg, akvarell, signerad och daterad -43.

Axel Sjöberg, akvarell, signerad och daterad -43

Sörmländskt landksap. I 22.5 x 30.5 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
4 000 SEK