Konst Modern svensk konst
1331644

Yngve Berg

(Sverige, 1887-1963)
Yngve berg, olja på duk, signerad och daterad -40.

Yngve Berg, olja på duk, signerad och daterad -40.

Djurgårdsstaden. 48 x 34 cm.

Smärre fläckar.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
3 000 SEK