Möbler Stolar
1331746

Stolar, 4 st, empirestil, 1900-talets första hälft.

Stolar av mahongy med stoppade sitsar. Gallerverk i ryggen. Sitthöjd 45 cm.

Slitage. Fläckar.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Utropspris
2 500 SEK