Tvådelat med fyra lådor och skrivklaff i underdelen. Överdel med vitrindörrar. Fanerat med mahogny. Mässingsbeslag. Bredd 91, djup 40, höjd 195 cm. Nyckel finns.
Skador. Ej fungerande lås.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.