1331837

Arvo Makkonen

(Finland, 1894-1956)
Arvo makkonen, olja på pannå, signerad och daterad -43.

Arvo Makkonen, olja på pannå, signerad och daterad -43.

Stadsgård. 45,5 x 38,5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
250 EUR