Design Övrigt
1332038

Taklampa, funkis, 1930-40-tal.

Stomme i kromad metall. Med klotformad kupa samt skärm i delvis opaliserande glas. Höjd ca 130 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
6 000 SEK