Konst Modern svensk konst
1332405

Bertil Gadö

(Sverige, 1916-2014)
Bertil gadö, olja på duk, signerad, daterad -07.

Bertil Gadö, olja på duk, signerad, daterad -07.

"Cosmos", 80x100 cm.

Smärre slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
6 000 SEK