Konst Grafik
1332576

Olle Bonniér

(Sverige, 1925-2016)
Olle bonniér, färglitografi signerad daterad och numrerad -58 93/115.

Olle Bonniér, färglitografi signerad daterad och numrerad -58 93/115

"Brännpunkt", bildyta 42 x 41 cm

Blekt. Ej examinerad ur ram.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK