Design Möbler
1332705

Sideboard, skandinaviskt, 1900-talets andra hälft.

Fanerat med teak. Tre skåpdörrar med bakomliggande hyllinredning. Längd 152, bredd 43, höjd 105.5 cm. Nyckel finns.

Slitage. Märken. Låset till högra dörren defekt. Gångjärn till mittendörr defekta.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
3 000 SEK