12 matskedar 20,5 cm. 12 matknivar 25,5 cm. 12 bordsskedar 18,2 cm. 12 kaffeskedar 13 cm. Total vikt inkl knivblad 1995 gram.
Graverade monogram. I originalaskar.
Smärre slitage. Askar med slitage, skador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10