Konst Modern svensk konst
1333036

Madeleine Pyk

(Sverige, Född 1934)
Madeleine pyk, blandteknik, signerad.

Madeleine Pyk, blandteknik, signerad.

Akvarell och gouache med fyra reserver med bilder. Papperstorlek ca 21 x 21 cm.

Ej examinerad ur ram. Något vågigt papper.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
4 000 SEK